Konferencje tematyczne
Kontakt

Projekt
Cele
Partnerzy
Struktura organizacyjna
Biuro Projektu

Home Projekt Zadania Zasoby Publikacje Wskaźniki Dokumenty Konferencje Promocja Linki

Filmy reklamowe PKAERO:

  • Film w wersji angielskiej
  • Film w wersji polskiej


    Skład Biura Obsługi Projektu

    Kierownik Biura
    Prof. dr hab. inż. Romana Ewa Śliwarsliwa@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1517
    Zespół ds. prawnych
  • Radca prawny Małgorzata Lesiecka-Wygonik
  • mwygonik@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1237
  • mgr Mariola Marciniec
  • marmarc@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1689
    Zespół ds. finansowych
  • mgr Janina Kwoka
  • jkwoka@prz.edu.pl
    17 865 1206
  • mgr Teresa Burek
  • tburek@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1083
  • mgr inż. Anna Marek
  • anmarek@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1083
  • mgr Agnieszka Łabaj
  • anowak@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1196
    Zespół ds. administracyjnych
  • mgr Monika Szeląg
  • mszelag@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1237
  • dr inż. Beata Pawłowska
  • bpaw@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1237, 17 865 1507
    Obsługa Informatyczna/promocja
  • dr inż. Arkadiusz Rzucidło
  • arzucidl@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1095
  • mgr Mariusz Kwoka
  • mkwoka@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1423
    Zespół ds. zamówień publicznych
  • mgr inż. Rafał Rojowski
  • rraparat@prz.rzeszow.pl
    tel. 17 865 1250, 17 865 1075
  • mgr Dominik Orzech
  • dorzech@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1250
    Zespół ds. osobowych oraz płac
    i rozliczeń
  • mgr Olga Makar
  • olma@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1197
  • mgr Katarzyna Szczepek
  • szczepek@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1645
    Pełnomocnicy Rektora
  • Ds. zarządzania - Prof. dr hab. inż. Marek Orkisz
  • mareko@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1190, 17 865 1450, 17 865 1444
  • Ds. merytorycznych - Prof. dr hab. inż. Jan Sieniawski
  • jansien@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1122
    Zespół ds. przetargowych
  • mgr Małgorzata Bochenek
  • radcaprz@prz.edu.pl
    tel. 17 865 1335



  • Projekt współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

    Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały prezentowane w serwisie są własnością AERONET Dolina Lotnicza.
    Kopiowanie materiałów bez zezwolenia zabronione.

    statystyka